[?]

Dlaczego autOfOr.eu?


Używane samochody oferowane w serwisie autOfOr.eu pochodzą z wielu krajów europejskich, głównie z firm leasingowych. A ponieważ rynek samochodów leasingowanych różni się w zależności od kraju, nasz wybór jest również bardzo zróżnicowany. Nasi klienci mogą jednak zawsze polegać na jednej rzeczy: wyjątkowo wysokiej jakości. Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez naszych własnych ekspertów, choć samochody oddawane po zakończeniu umowy leasingowej są z definicji dobrze utrzymane. Ten ogromny wybór, który powstaje z połączenia licznych źródeł zaopatrzenia, umożliwia naszym klientom szybkie znalezienie poszukiwanych samochodów. A w tym biznesie szybkość jest bardzo istotna. Nasi klienci otrzymują indywidualną pomoc, najczęściej w swoim ojczystym języku. Służymy pomocą w 15 językach.

Nasza gwarancja jakości


Nasze internetowe aukcje samochodowe prezentują wszystkie marki używanych samochodów wiodących belgijskich, niemieckich, francuskich i włoskich firm. Samochody pochodzące z firm leasingowych przez cały okres serwisowania są bardzo starannie monitorowane w zakresie konserwacji, wymiany opon i napraw. Zasadniczo nasz towar stanowią samochody oddawane w dobrym stanie po zakończeniu umowy. Użytkownik może zapoznać się ze specyfikacjami i opisem każdego samochodu prezentowanego w naszym systemie. Ponadto nasi eksperci sporządzają szczegółowe raporty uszkodzeń dla każdego auta wraz z serią zdjęć wnętrza i karoserii samochodu. Umożliwia to podjęcie decyzji w oparciu o dokładne informacje. Aby uzyskać dostęp do części aukcyjnej naszej strony internetowej, użytkownik musi przejść łatwą procedurę rejestracyjną znajdującą się na stronie rejestracji. Rejestracja jest BEZPŁATNA.

Zarejestrowani Użytkownicy

Nazwa użytkownika (e-mail) i hasło

* Wymagane

  • Nowy użytkownik

    Jeszcze sie nie zarejestrowales? Zarejestrowani użytkownicy mogą przeglądać poszczególne aukcje 24 godziny na dobę i składać oferty na wybrane przez siebie samochody.