[?]

Proč autOfOr.eu?


Ojeté automobily dodávané prostřednictvím platformy autOfOr.eu pocházejí z řady evropských zemí, hlavně však od leasingových společností. A protože struktura leasingového trhu se v jednotlivých zemích liší, je náš sortiment také maximálně diverzifikován. Je zde však jeden důležitý znak, na který se můžete vždy spolehnout: vynikající kvalita. Všechna naše vozidla důkladně prohlédnou naši odborníci, i když auta od leasingových společností, jimž končí smlouva, jsou samozřejmě v dobrém stavu. Díky tomuto obrovskému výběru vytvořenému kombinací celé řady kupních zdrojů vám umožňujeme rychle najít automobily, která hledáte. A v tomto podnikání je rychlost velmi důležitá. Svým zákazníkům jsme nápomocni osobně, nejlépe v jejich jazyce. Můžeme vám pomoci v 15 jazycích.

Naše záruka kvality


Naše online aukce automobilů nabízejí ojeté automobily všech značek od předních společností v Belgii, Německu, Francii a Itálii. Automobily, které pocházejí od leasingových společností, jsou během své životnosti velmi pečlivě monitorovány z hlediska údržby, pneumatik a oprav. Na skladě máme především automobily, jimž končí smlouva a které jsou v dobrém stavu. Můžete si nechat ukázat specifikace a popis každého automobilu nabízeného v našem systému. Naši odborníci rovněž pro každý automobil vypracují podrobnou zprávu o poškození, stejně jako řadu fotografií interiéru a exteriéru automobilu. To znamená, že se vždy můžete rozhodnout na základě přesných informací. Pro vstup do aukční části na internetové stránce musíte projít jednoduchým registračním procesem na registrační stránce. Registrace je BEZPLATNÁ.

Registrovaní uživatelé

Uživatelské jméno (email) a heslo

* Požadováno

  • Nový uživatel

    Nejste dosud registrováni? Registrovaní uživatelé mohou sledovat různé aukce 24 hodin denně a mohou předkládat nabídky pro automobily, které si vybrali.